ÖVRIGT / Mattor / Esfahan 4402037
nr 440 2037
Esfahan
Signerad. Tidigt 1900-tal, 133x216, livets träd, jämnt ställvis hårt slitage, tree of life, even partly heavy wear
Utrop:
6.000 kr
Såld:
5.500 kr
måndag 27 november 2006
kl 16:00:02
27 nov
TEMA Orientaliska mattor 4
Har du en eller flera äldre el
Läs mer om TEMA Orientaliska mattor 4